Nové výcvikové vozidlá autoškoly

Vo výcviku používame automobily značky Škoda, ktorá patrí medzi najrozšírenejšie značky na Slovenskom trhu a cestách. Zoznámte sa s našimi vozidlami a prípojnými vozíkmi. Ich popis je odhľačený, aby bol čitateľný aj pre anti-autičkárov.

Výcvikové vozidlo – Rapid Monte Carlo

Hlavným výcvikovým vozidlom je nová “rapidečka” v športovom prevedení Monte Carlo zakúpená v auguste 2017. Ako každé výcvikové vozidlo je povinne vybavené dvojitým riadením (pedále pre inštruktora), GPS modulom na sledovanie počtu kilometrov a praktických hodín.

Výcvikové vozidlo – Fabia II.

Druhým výcvikovým vozidlom je Fabia II 1.4 MPI zakúpená v roku 2015. Do výcviku je nasadená od apríla 2017. Slúži ako náhradné výcvikové vozidlo pre prípad núdze (pravidelný aj nečakaný servis).

Prívesný vozík Agados do 750 kg “

Tento prívesný vozík má váhu menej ako 750 kg a je určený na výcvik sk. B. V rámci praktického výcviku musíte podľa predpísaných učebných osnov absolvovať minimálne 3 x 45 minútové jazdy s prívesným vozíkom. Na skúškach sa jazda s vozíkom síce neskúša, no žiadny uchádzač sa tomu už nevyhne. Chce to len pomalšiu jazdu a cvik, ktorý si natrénujete s našimi inštruktormi.

Loading...