Preskúšanie odbornej spôsobilosti (zadržaný vodičák)

cena dohodou

Ak vám zadržali vodičák a nariadili vám absolvovanie preskúšanie odbornej spôsobilosti, tak ste na správnom mieste. V čase otváracích hodín príďte na krátke a nezáväzné úvodné stretnutie, kde spolu prejdeme požiadavky, ktoré sú uvedené v rozhodnutí. Objednať sa môžete aj na iný konkrétny termín telefonicky a elektronicky.

Kategórie:

Popis

Preskúšanie odbornej spôsobilosti sa týka tých, ktorým bol zadržaný vodičský preukaz a orgán Policajného zboru im nariadil absolvovanie skúšky (bez nutnosti absolvovať doškoľovacieho kurzu). Na skúšku vás prihlasuje autoškola, termín skúšky určuje orgán Policajného zboru. V rozhodnutí máte uvedený paragraf a písmeno určujúce časti skúšky, ktoré musíte absolvovať (len test alebo všetky tri časti – test, kuželky, jazdu v meste). Na úspešné zvládnutie skúšky máte len jeden pokus (žiadne opravné termíny) a musíte úspešne zvládnuť všetky časti skúšky. Po neúspešnej skúške musíte čakať tri mesiace, vybaviť si nové rozhodnutie a až potom vás znova môžeme prihlásiť na opravnú skúšku.

Potrebné doklady:

  • Rozhodnutie orgánu Policajného zboru o povinnosti podrobiť sa preskúšaniu odbornej spôsobilosti – tento list doneste so sebou. Bez rozhodnutia vás nemôžeme prihlásiť na skúšku.
  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti – tlačivo si môžete vyzdvihnúť v autoškole
  • Potvrdenie o psychickej spôsobilosti – ak vám to nariadili

Mapa

Električka č. 2, 3, 6, 7, R1, R5

Autobus č. 10, 11, 15, 16, 20L, 21, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 51, 52, 56, 71, 72

Schéma siete MHD v Košiciach
Online plánovač spojenia MHD

Mapa sídla autoškoly DUŠIČKA

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress