Cvičné testy na skúšku v autoškole pre rok 2020

S cvičnými skúšobnými testami Vás oboznámime na hodinách teórie, poradíme ako ich správne vyplniť a kde sa môžete testovať zadarmo. Na prvú časť skúšky v autoškole sa môžete pripraviť pravidelným testovaním na web stránkach, mobilných aplikáciach, ale aj v podobe papierových testov. Stačí si vybrať z množstva dostupných zdrojov uvedených nižšie. Treba len vyskúšať a zistiť, ktorý nástroj vám najviac vyhovuje a umožňuje vám testovať sa kdekoľvek (doma na počítači či pri cestovaní na mobile). Skúšobné testy sa naposledy menili v apríly 2020, preto buďte obozretný, či sa testujete pomocou aktuálnych cvičných testov.

Za správnosť odpovedí a aktuálnosť testov na externých web stránkach nenesieme žiadnu zodpovednosť. O každej web stránke či mobilnej aplikácii si vytvorte vlastný dojem a zvážte jej používanie na vlastné riziko ;o)

Mobilné aplikácie (zdarma)

Online web stránky (zdarma)

Na stiahnutie vo formáte PDF (zdarma)

Stačí zadať vo vyhľadávači google.sk “autoskola testy pdf”, stiahnúť a vytlačiť. Za správnosť odpovedí a aktuálnosť testov na externých web stránkach nenesieme žiadnu zodpovednosť. Preverili sme len prvú stránku, ktorú vám nájde pri vyhľadávaní v googli https://autoskolaboris.sk/Testy. Tieto testy sú aktuálne pre rok 2018 a môžete si ich vytlačiť aj čiernobielo, pretože vozidlá sú na obrázkoch križovatiek označené textovým popisom ich farebného prevedenia.

Papierová forma

Na hodinách teórie a kedykoľvek v čase otváracích hodín sa môžete ako žiaci našej autoškoly otestovať a poradiť sa zdarma. Na testovanie používame cvičné testy, ktoré sú čo najpodobnejšie reálnym skúšobným testom. Papier je papier a nie každému vyhovuje testovať sa len elektronicky.

Skúšobné testy pre autoškoly, ktoré sú pokračovaním dlhoročnej práce pplk. v.v. Vojtecha Kružliaka (+24.2.2015), ktorý sa tvorbe učebných pomôcok venoval 55 rokov. Je autorom aj oficiálnych skúšobných testov. Svojho času boli a sú najrozširenejšími učebnými pomôckami v autoškolách po celom Slovensku. Získať sa dajú na www.skusobnetesty.sk. Sada obsahuje 35 testov tlačených na kvalitnom papieri, v skladaných hárkoch formátu A4 alebo A5. Aj v anglickom a maďarskom jazyku.
Na trhu existujú aj ďalši dodávatelia testov, ktorý ich ponúkajú vo verzii čo najpodobnejšej oficiálnym testom, s ktorými sa stretnete na záverečných skúškach. Získať ich môžete na www.testynavodicak.sk. Sada obsahuje 35 testov tlačených na prémiovom lakovanom papieri, v skladaných hárkoch formátu A4 alebo A5.
Ak hľadáte cenovo najprijateľnejšie testy, tak ich môžete získať od vydavateľstva bdesign. Sada obsahuje 35 testov voľne uložených testov v pevnom obale. Každý test obsahuje 15 všeobecných textových otázok zo zákona a vyhlášky, 8 otázok so značkami a 4 otázky s riešením križovatiek. Ukážka testov. Tieto testy si môžete zakúpiť aj u nás za poplatok. Cenovo sú oveľa lacnejšie ako obojstranná farebná tlač 35 ks papierov formátu A3.
Loading...