Zápis na vodičský kurz

Začiatok najbližšieho skupinového vodičského kurzu sk. B je naplánovaný na 8.9.2020. Výučba prebieha za dordžania hygienických opatrení, teória môže prebiehať osobne v učebni alebo dinštančne online na diaľku pripojením sa cez ZOOM.

Skupinový kurz B

  • od 8.9.2020 je teória utorok a štvrtok 17:30-19:00

Rýchlokurzy a prívesné vozíky BE, B96

  • začiatok je stanovený dohodou po vyzbierení žiadostí

Kurzy na motorky A1, A2, A túto sezónu 2020 už nebudeme otvárať.

Prihlasovanie sa do vodičského kurzu prebieha elektronicky cez webstránku, messenger, email alebo osobne v čase otváracích hodín PO, UT, ST od 16:00 do 19:00 v sídle autoškoly na Štúrovej ulici 8 v Košiciach (oproti OD Dargov).

Na úvodnom stretnutí (alebo keď nám napíšeš) sa dozvieš všetko podstatné pred začiatkom vodičského kurzu. Máš možnosť slobodne sa rozhodnúť pre autoškolu a zvážiť svoje časové možnosti ešte predtým ako sa prihlásiš na vodičský kurz. Odpovieme na tvoje otázky a vyzdvihneš si potrebné tlačivá. Informovať sa môžeš telefonicky, emailom alebo cez facebook messenger. Konzultácie a poradenstvo poskytujeme zdarma.

Zápis si nenechávaj na poslednú chvíľu. Do kurzu ťa zo zákonných dôvodov zaradíme až po doručení potvrdenia o zdravotnej spôsobilosti od všeobecného lekára, ktorý ťa môže poslať na očné vyšetrenie a vybavenie sa môže predĺžiť. Tlačivo si môžeš stiahnúť alebo vydvihnúť na chodbe pred kanceláriou. Žiadosť s potvrdením od lekára je potrebné doručiť do autoškoly pred začiatkom alebo počas prvej teórie, aby sme vaše údaje stihli zaevidovať v štátnom informačnom systéme JISCD. Počet miest je obmedzený, po naplnení kapacity ťa môžeme zaradiť až do nasledujúceho vodičského kurzu.

Prvú splátku (minimálne 250 eur) môžeš priniesť na zápis v hotovosti alebo zaplatiť prevodom na účet IBAN: SK74 8330 0000 0024 0071 4714 (do poznámky uviesť priezvisko).

Odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa kurzov v období koronavírusu nájdete v odpovediach na otázky žiakov.

V rámci našich vodičských kurzov získavaš:

   učebnicu alebo prístup do e-learningu (pre mobily, tablety, PC)
   testovanie aktuálnych cvičných testov pred skúškou
   sprostredkovanie kurzu prvej pomoci
   praktické jazdy podľa tvojich a našich časových možností (skoro ráno, večer a príležitostne aj cez víkendy)
   jazda po dialnici a nočná jazda bez poplatku na vyžiadanie
   garanciu počtu jázd a kilometrov podľa učebných osnov (gps monitorovanie)
    platby na splátky (na tretinky po dohode), v mesačných intervaloch

Súvisiace kurzy

Oficiálny register všetkých registrovaných autoškôl v Košiciach nájdete v štátnom informačnom systéme JISCD. Zoznam môžete filtrovať podľa kraja, mestskej časti a skupín vodičských oprávnení.

Loading...