Učebné pomôcky

Učebňa autoškoly je vybavená moderným nábytkom – pracovnými stolmi určenými pre pohodlnú prácu s počítačom a kancelárskymi kreslami s výškovo-nastaviteľným sedením. Na teoretických hodinách využívame eko-tabuľu na písanie a zdieľanie multimediálnych video-prezentácií na veľkej 55″ TV obrazovke. Príďte sa k nám pozrieť na nezáväzné úvodné stretnutie pred začatím kurzu.

Učebnice pre žiadateľov o vodičské oprávnenie

Na trhu exituje viacero verzii učebníc pre žiadateľov o vodičské oprávnenie od rôznych vydavateľstiev. V rámci kurzov sme sa rozhodli vám poskytnúť na výber nasledujúce tituly:

Učebnica pre žiadateľa o vodičské oprávnenie skupiny B

Ukážka učebnice pre žiadateľov o vodičské oprávnenie od vydavateľstva bdesign
Knižná verzia učebnice od vydavateľstva bdesign. Spomedzi ostatných knižných učebníc vyniká množstvom farebných ilustrácii a názornými fotografiami, ktoré doplňujú predpisy cestnej premávky. Je veľmi vyhľadávaná najmä mladými ľuďmi, ktorý nemajú radi čítanie dlhej textovej podoby zákonov a vyhlášok. Obsahuje teóriu vedenia vozidla pre začiatočníkov, ale chýbajú v nej skúšobné otázky a konštrukcia vozidiel. Ukážka učebnice.

Nové pravidlá cestnej premávky

Ukážka učebnice Nové pravidlá cestnej premávky od vydavateľstva Nová práca
Knižná verzia učebnice od vydavateľstva Nová práca. Túto učebnicu si vyberajú najmä žiaci, ktorí uprednotňujú čítanie súvislého textu zákona s komentárom bez množstva rušiacich ilustrácií. Obsahuje skúšobné otázky a podrobný popis konštrukcie vozidiel, no neobsahuje teóriu vedenia vozidiel. Ukážky z učebnice.

Online učebnica dobryvodic.sk

Ukážka online učebnice od vydavateľstva AZ media
Online učebnica od vydavateľstva AZ media je dostupná na web stránke dobryvodic.sk. Obsahovo vychádza z CD/USB AUTOŠKOLA SK a je dostupná na rôznych zariadeniach – smartfón, tablet, netbook, notebook, PC, MAC. Súčasťou online učebnice je autopilot, ktorý vás prevedie učebnými materiálmi, upozorní na časti, ktoré ste neporozumeli a otestuje vás formou testov. V súčasnosti sú dostupné len 6-mesačné licenčné kľúče, ktoré môžete získať ako účastník vodičského kurzu v našej autoškole za poplatok.

2D a 3D modely konštrukcie vozidiel

V rámci teoretickej prípravy sú k nahliadnutiu dostupné 3D modely konštrukcií motorov, riadenia, spojky, prevodovky, brzdy a iné.

Auto-trenažér

Praktický výzcvik sa začína na 3D trenažéri DS 2000/PRO7 nachádzajúcom sa v učebni. Výhodou výcviku na trenažéri je absolvovanie “prvých jázd” aj náročnejších situácií bez stresov a bezpečnostného rizika v cestnej premávke.

Loading...