Nové výcvikové vozidlá autoškoly

Vo výcviku používame automobily značky Škoda, ktorá patrí medzi najrozšírenejšie značky na slovenskom trhu a cestách. Zoznámte sa s našimi vozidlami a prípojnými vozíkmi. Ich popis je odhľačený, aby bol zrozumiteľný aj pre anti-autičkárov.

Výcvikové vozidlo – Rapid Monte Carlo

Hlavným výcvikovým vozidlom je nová “rapidečka” v športovom prevedení Monte Carlo zakúpená v auguste 2017. Ako každé výcvikové vozidlo je povinne vybavené dvojitým ovládaním (pedále pre inštruktora), GPS modulom na sledovanie počtu kilometrov a počtu minút absolvovaných praktických jázd. Je výbavená cúvacími senzormi, dažďovými senzormi a asistentom rozjazdu do kopca.

Výcvikové vozidlo – Fabia II.

Druhým výcvikovým vozidlom je Fabia II 1.4 MPI zakúpená v roku 2015. Do výcviku je nasadená od apríla 2017. Slúži ako náhradné výcvikové vozidlo pre prípad núdze (pravidelný aj nečakaný servis).

Prívesný vozík Agados do 750 kg

Tento prívesný vozík má váhu menej ako 750 kg a je určený na výcvik sk. B. V rámci praktického výcviku musíte podľa predpísaných učebných osnov absolvovať minimálne 3 x 45 minútové jazdy s prívesným vozíkom. Na skúškach sa jazda s vozíkom síce neskúša, no žiadny uchádzač sa tomu už nevyhne. Chce to len pomalšiu jazdu a cvik, ktorý si natrénujete s našimi inštruktormi.

Prívesný vozík Bán PV-02 nad 750 kg

Prívesný vozík s váhou nad 750 kg je určený na osobitný výcvik sk. B96 a rozširujúci kurz sk. B+E.

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress