Učebné pomôcky a testy na skúšky

Učebňa autoškoly je vybavená moderným nábytkom – pracovnými stolmi určenými pre pohodlnú prácu s počítačom a kancelárskymi kreslami s výškovo-nastaviteľným sedením. Na teoretických hodinách využívame eko-tabuľu na písanie a zdieľanie multimediálnych video-prezentácií na veľkej 55 palcovej TV obrazovke. Príďte sa k nám pozrieť na nezáväzné úvodné stretnutie pred začatím kurzu.

Učebnice pre žiadateľov o vodičské oprávnenie

Na trhu exituje viacero verzii učebníc pre žiadateľov o vodičské oprávnenie od rôznych vydavateľstiev. V rámci kurzov sme sa rozhodli vám poskytnúť nasledujúce tituly:

Učebnica pre žiadateľa o vodičské oprávnenie skupiny B

Ukážka učebnice pre žiadateľov o vodičské oprávnenie od vydavateľstva bdesign
Knižná verzia učebnice od vydavateľstva bdesign je zahrnutá v cene vodičského kurzu. Považujeme za samozrejmosť vyzbrojiť vás touto učebnou pomôckou. Spomedzi ostatných knižných učebníc vyniká množstvom farebných ilustrácii a názornými fotografiami, ktoré doplňujú predpisy cestnej premávky. Je veľmi vyhľadávaná najmä mladými ľuďmi, ktorý nemajú radi čítanie dlhej textovej podoby zákonov a vyhlášok. Ukážka učebnice.

Online učebnica dobryvodic.sk

Ukážka online učebnice od vydavateľstva AZ media
Online učebnica od vydavateľstva AZ media je dostupná na web stránke dobryvodic.sk. Obsahovo vychádza z CD/USB AUTOŠKOLA SK a je dostupná na rôznych zariadeniach – smartfón, tablet, netbook, notebook, PC, MAC. Súčasťou online učebnice je autopilot, ktorý vás prevedie učebnými materiálmi, upozorní na časti, ktoré ste neporozumeli a otestuje vás formou testov. V súčasnosti sú dostupné len 4-mesačné licenčné kľúče, ktoré môžete získať ako účastník vodičského kurzu v našej autoškole za štandardný poplatok 4 € alebo výmenou za knižnú verziu vyššie, ktorú nám vrátite späť.

Testy na skúšku

Na testy v autoškole sa môžete pripraviť pravidelným testovaním formou online testov na web stránkach, mobilných aplikáciach, ale aj v podobe papierových testov.

Online testy (zdarma)

Stačí si vybrať z množstva testov. Treba len vyskúšať a zistiť, ktorý nástroj vám najviac vyhovuje a umožňuje sa testovať kdekoľvek (doma na počítači či pri cestovaní na mobile). Za správnosť odpovedí v testoch na externých web stránkach nenesieme žiadnu zodpovednosť. O každej stránke či mobilnej aplikácii si vytvorte vlastný dojem a zvážte jej používanie na vlastné riziko ;o)

Papierové testy

Testy na skúšky v papierovej forme sú súčasťou učebnice, ktorú máte zahrnutú v cene vodičského kurzu. V rámci vodičského kurzu ponúkame záujemcom možnosť vypožičať si aj originálnu sadu 35 testov.
Ak by mal niekto záujem kúpiť si sadu testov v papierovom formáte, odporúčame nasledovné stránky:

Ak hľadáte cenovo prijateľné testy, tak ich môžete získať od vydavateľstva bdesign. Sada obsahuje 35 testov voľne uložených testov v pevnom obale. Každý test obsahuje 15 všeobecných textových otázok zo zákona a vyhlášky, 8 otázok so značkami a 4 otázky s riešením križovatiek. Ukážka testov.

Na trhu existujú aj dodávatelia testov, ktorý ich ponúkajú vo verzii čo najpodobnejšej oficiálnym testom, s ktorými sa stretnete na záverečných skúškach. Získať ich môžete na www.testynavodicak.sk. Sada obsahuje 35 testov tlačených na prémiovom lakovanom papieri, v skladaných hárkoch formátu A4 alebo A5.

Skúšobné testy pre autoškoly, ktoré sú pokračovaním dlhoročnej práce pplk. v.v. Vojtecha Kružliaka (+24.2.2015), ktorý sa tvorbe učebných pomôcok venoval 55 rokov. Svojho času boli a sú najrozširenejšími učebnými pomôckami v autoškolách po celom Slovensku. Získať ich môžete na www.skusobnetesty.sk. Sada obsahuje 35 testov tlačených na kvalitnom papieri, v skladaných hárkoch formátu A4 alebo A5. Aj v anglickom a maďarskom jazyku.

2D a 3D modely konštrukcie vozidiel

V rámci teoretickej prípravy sú k nahliadnutiu dostupné 3D modely konštrukcií motorov, riadenia, spojky, prevodovky, brzdy a iné.

Loading...