Učebné pomôcky

Učebňa autoškoly je vybavená moderným nábytkom – pracovnými stolmi určenými pre pohodlnú prácu s počítačom a kancelárskymi kreslami s výškovo-nastaviteľným sedením. Na teoretických hodinách využívame eko-tabuľu na písanie a zdieľanie multimediálnych video-prezentácií na veľkej 55″ TV obrazovke. Príďte sa k nám pozrieť na nezáväzné úvodné stretnutie pred začatím kurzu.

Učebnice pre žiadateľov o vodičské oprávnenie

Na trhu exituje viacero verzii učebníc pre žiadateľov o vodičské oprávnenie od rôznych vydavateľstiev. V rámci kurzov sme sa rozhodli vám poskytnúť nasledujúce tituly, z ktorých si môžete vybrať na prvej teoretickeh hodine:

Učebnica pre žiadateľa o vodičské oprávnenie skupiny B

Ukážka učebnice pre žiadateľov o vodičské oprávnenie od vydavateľstva bdesign
Knižná verzia učebnice od vydavateľstva bdesign je zahrnutá v cene vodičského kurzu. Považujeme za samozrejmosť vyzbrojiť vás touto učebnou pomôckou. Spomedzi ostatných knižných učebníc vyniká množstvom farebných ilustrácii a názornými fotografiami, ktoré doplňujú predpisy cestnej premávky. Je veľmi vyhľadávaná najmä mladými ľuďmi, ktorý nemajú radi čítanie dlhej textovej podoby zákonov a vyhlášok. Obsahuje teóriu vedenia vozidla pre začiatočníkov, ale chýbajú v nej skúšobné otázky a konštrukcia vozidiel. Ukážka učebnice.

Nové pravidlá cestnej premávky

Ukážka učebnice Nové pravidlá cestnej premávky od vydavateľstva Nová práca
Knižná verzia učebnice od vydavateľstva Nová práca je zahrnutá v cene vodičského kurzu. Na úvodnej teoretickej hodine si môžete vybrať medzi touto knihou a učebnicou uvedenou vyššie. Túto verziu si vyberajú najmä žiaci, ktorí uprednotňujú čítanie súvislého textu zákona s komentárom bez množstva rušiacich ilustrácií. Obsahuje skúšobné otázky a podrobný popis konštrukcie vozidiel, ale neobsahuje teóriu vedenia vozidiel. Ukážky z učebnice.

Online učebnica dobryvodic.sk

Ukážka online učebnice od vydavateľstva AZ media
Online učebnica od vydavateľstva AZ media je dostupná na web stránke dobryvodic.sk. Obsahovo vychádza z CD/USB AUTOŠKOLA SK a je dostupná na rôznych zariadeniach – smartfón, tablet, netbook, notebook, PC, MAC. Súčasťou online učebnice je autopilot, ktorý vás prevedie učebnými materiálmi, upozorní na časti, ktoré ste neporozumeli a otestuje vás formou testov. V súčasnosti sú dostupné len 6-mesačné licenčné kľúče, ktoré môžete získať ako účastník vodičského kurzu v našej autoškole ako náhradu za knižné verzie vyššie.

2D a 3D modely konštrukcie vozidiel

V rámci teoretickej prípravy sú k nahliadnutiu dostupné 3D modely konštrukcií motorov, riadenia, spojky, prevodovky, brzdy a iné.

Auto-trenažér

Praktický výzcvik sa začína na 3D trenažéri DS 2000/PRO7 nachádzajúcom sa v učebni. Výhodou výcviku na trenažéri je absolvovanie “prvých jázd” aj náročnejších situácií bez stresov a bezpečnostného rizika v cestnej premávke.

Loading...